Електронна реєстрація

   2017 – 2018 навчальний рік
Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади
На виконання соціальних ініціатив Президента України у час-тині створення умов для рівного доступу громадян до дошкіль-ної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від23.07.2013 № 24994/2/1-13 « Про створення умов для рів-ного доступу громадян до дошкільної освіти» забезпечено впровадження електронної реєстрації  дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади.
Сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України – ІСУО: www.isuo.org Адреса  сайту dnz-reg.nz.ua
УВАГА! Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.
Шановні батьки! Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі «Мої заявки», Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. Зверніть увагу! Дані необхідно вносити українською мовою, згідно зі свідоцтвом про народження.При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до  ДНЗ/ТВО у дні прийому батьків (понеділок 9.00-12.00, вівторок- 15.00.-17.00) з оригіналами чи копією документів (свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до електронної заяви сканкопії вищевказаних документів, що дозволить не звертатися особисто до управління освіти.
Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Комментарии закрыты